אודות

חברת רנט ישראל מחזיקה מגוון מכשירי קשר איכותיים, שמורים ומגוונים עבור צרכי השכרה, וזאת לצד ציוד תקשורת נייד, אלחוטי ונייח מהשורה הראשונה. מכאן שבין אם אתם מבקשים להרים אירוע מושקע ומאורגן, ובין אם אתם עומדים לקראת הפקה טלוויזיונית, או פשוט מבקשים לצאת אל עבר חוויה אקסטרימית בטבע, הרי שמומלץ ביותר להיות מצוידים עם מכשיר קשר אשר מאפשר באמצעות לחיצת כפתור להעביר את המסר הרצוי בזמן הרצוי, להיות בקשר עם האדם (או הקבוצה) הרצוי וליהנות מהאפשרות ליהנות מהמכשיר ללא התחייבות, וזאת כי סך הכול מדובר בהשכרה.

עובדים עם החברות הטובות ביותר

חברת רנט ישראל מציעה לכם מגוון קטגוריות של מכשירי קשר אשר מותאמים עבור מגוון צרכים ואף נבדלים האחד מהשני ברמת המחירים. כך למשל אתם מוזמנים ליהנות ממיטב מכשירי קשר מבית חברת מוטורולה אשר ידועה בשלל מכשירי הקשר האיכותיים והמתקדמים ביותר, ולו בזכות העמידות והיעילות.

אנו מתחייבים

אנו מתחייבים לשירות אדיב, לייעוץ מקצועי, לרף מחירים מתחשב, למגוון נרחב של מכשירי קשר שיודעים להציע התאמה מלאה בין צורך לפתרון, לסוללות חדישות, לשירותי השכרת מכשירי קשר עבור תקופה של כמה ימים לצד תקופה של כמה חודשים, לאמינות מלאה, למענה מידי של טכנאי (בעת השכרת מכשירי קשר), לשירותי הדרכה מלאים (על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהמכשיר החכם), לזמינות מלאה (המלאי קיים ומוכן לפעולה), למגוון ציוד משלים ובאופן כללי אנו מתחייבים לאפשר לכם לסמן וי על הצלחת האירוע שלכם, ולו מהבחינה של תקשורת יעילה, כך שכבר מדובר בשישים אחוז הצלחה.

זמינות מלאה

חברת  רנט ישראל יושבת בגבעתיים, כך שמדובר בכתובת מרכזית ונוחה עבורכם הלקוחות. כמו כן, אם אתם מבקשים לייעל את הליך הרכישה, הרי שכול שעליכם לעשות זה פשוט מאד לשלוח אלינו מייל, או להרים שיחת טלפון, ולהתייעץ עמנו לגבי המכשיר הנכון ביותר עבורכם, כך שמבלי לעזוב את בית העסק או את הבית, ניתן ליהנות מייעוץ מקצועי לצד היכולת להתקדם עם ההזמנה הראויה.

מבקשים טעימה?

מבקשים דוגמה למיטב מכשירי הקשר שעומדים לרשותנו? ובכן ישנו מכשיר מוטורולה P145 שידוע כמקצועי, עוצמתי, יחסית קל, מגיע עם סוללת ליתיום, מציע עוצמת שידור 4w uhf, רמקול חזק במיוחד ובנוסף גם שלוש אופציות עבור אוזניות. לאור כל זאת, אם גם אתם מבקשים ליהנות ממוצר כזה או אחר, אם גם אתם עומדים לקראת אירוע גדול ונרחב, לקראת הפקה חשובה ובאופן כללי אם גם אתם מבקשים ליהנות מתקשורת זמינה, יעילה, נקודתית ומהירה - הרי שאין שום תחרות מול מכשירי הקשר מבית חברת רנט ישראל.

רמה אחת מעל השאר

מי שכבר התנסה לעבוד עם  חברת  רנט ישראל, יודע לספר שאכן ניתן לחוש ברמה המקצועי הבלתי מתפשרת, וזאת כי לא פעם לקוח מבקש לרכוש ואף לשלם יותר, ואילו חברת  רנט ישראל יודעת כיצד לחסוך עבורו, וזאת באמצעות ניסיונה הרב בתחום. אי לכך, אם גם אתם מבקשים ליהנות ממקצועיות ללא פשרות ואם גם אתם מבקשים ייעוץ מרתק ונקודתי לצד שירות כולל, מבטיח ויעיל - הרי שטוב לדעת שאין לחפש הרבה. מכאן שאתם מוזמנים לחייג 058-4041750 ולהתחיל לסגור את הפינה על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!