מכשירי קשר לצילומים

לא חסרות סיטואציות שנוגעות לצילומים של סדרות, תצוגות אופנה, סרטים, יומני מסע וכדומה, כלומר סיטואציות שכוללות סצנות ארוכות של צילומים, אם בתוך האולפן ואם מחוצה לו, אם באופן סטטי ואם לצד תנועה. מכאן שעל מנת לייעל סיטואציות מעין אלו, יש צורך להיות כמה שיותר מאורגנים, ולו כי כל יום צילומים כרוך בהוצאה לא קטנה, ועל כן מי שמבקש לנהל כראוי את ימי העבודה של הצוות, צריך לוודא שיש מינימום טעויות לצד מקסימום שוטים מוצלחים, ועל כן לצד ציוד סאונד וציוד צילום, אין לשכוח שגם יש להצטייד עם מגוון מכשירי קשר מתאימים.


תיאום מלא


השכרת מכשירי קשר לצילומים מאפשרת לשמור על סנכרון מלא בן כלל הגופים (מאפרים, שחקנים, קריינים, צלמים, אנשי סאונד וכדומה), מאפשרת ליהנות מהיענות מהירה, מאפשרת למנוע השכרה של אנשי צוות נוספים, ולו כיוון שאין צורך באנשי תיאום נוספים, מאפשרת לחדד את המטרה ובאופן כללי נציין שבאמצעות השכרת מכשירי קשר לצילומים ניתן לעבוד פחות זמן, פחות להתעצבן ובסוף היום לגלות שהספקתם הרבה יותר.


מבחר סדרות


לצד מבחר אביזרי צילום, תאורה, מחשבים וכדומה, גם טוב לדעת שניתן ליהנות ממחלקת מכשירי קשר. מבקשים טעימה? ובכן ניתן למצוא מכשיר קשר שמציעים ערוצי שידור לצד 38 תתי ערוצים, ניתן למצוא סדרות שנחשבות כיותר מקצועיות, ניתן למצוא סדרות שהגוף שלהן יותר מוגן וחזק, ניתן למצוא סדרות שהגוף שלהן מראש מוגן בפני אבק ומים, ניתן למצוא סדרות שמציעות פונקציית בלוטות' וכדומה. מכאן שההיצע קיים ועל כן לקראת השכרת מכשירי קשר לצילומים מוטב להתייעץ עם חברה מקצועית בתחום, וזאת על מנת לבצע התאמה מרבית בן צורך להיצע ובין יכולות ליתרונות ייחודיים.


לרכוש או להשכיר?


לא פעם מומלץ לרכוש ציוד, וזאת כיוון שמדובר בצורך שחוזר על עצמו, אך יחד עם זאת לעיתים הצרכים משתנים ופשוט מאוד הצורך הנו חד פעמי, ועל כן הכי נכון להשכיר עבור התקופה הרצויה, בין אם מדובר בחודש ימים ובין אם מדובר בכמה חודשים, ולו כי על הדרך ניתן ליהנות משירותי התיקון ומהאחריות.

מבצעים

השכרת 2 מכשיר קשר דיגיטלי DP1400

השכרת 2 מכשיר קשר דיגיטלי DP1400

השכרת 2 מכשיר קשר מוטורולה מסדרה MOTOTRBO דיגיטלית DP1400מכשירים חזיקים ועמידים ביותר, טכנולוגיה DMR..

₪70 ₪90 ללא מס: ₪70

השכרת 6 מכשירי קשר MOTOROLA P145

השכרת 6 מכשירי קשר MOTOROLA P145

השכרת 6 מכשירי קשר Motorola  מסדרה מקצועית P145 מכשיר מצוין עוצמתי ולא כבד , נוח לאחיזה בי..

₪150 ₪240 ללא מס: ₪150

השכרת 7 מכשיר קשר מוטורולה DP1400

השכרת 7 מכשיר קשר מוטורולה DP1400

השכרת שבעה מכשירי קשר מוטורולה מסדרה MOTOTRBO דיגיטלית DP1400מהיום גם אתם תוכלו ליהנות מקשר איכותי נ..

₪230 ₪245 ללא מס: ₪230

השכרת מכשיר קשר MOTOROLA DP1400

השכרת מכשיר קשר MOTOROLA DP1400

השכרת מכשיר קשר מוטורולה מסדרה MOTOTRBO דיגיטלית DP1400 מכשיר רב עוצמה, טכנולוגיה דיגיטלית, סוס..

₪35 ₪50 ללא מס: ₪35

השכרת מכשיר קשר MOTOROLA P145

השכרת מכשיר קשר MOTOROLA P145

השכרת מכשיר קשר מוטורולה מסדרה מקצועי P145 מכשיר מצוין עוצמתי ולא כבד במיוחד, כל לאחיזה ביד ובע..

₪25 ₪35 ללא מס: ₪25